Hei dere!
Her om dagen fikk jeg endelig komme meg opp på hesteryggen igjen etter en god stund, og det var akkurat så godt som jeg hadde sett for meg ( og akkurat så tungt som jeg husket)
Det er noe helt spesielt med å komme tilbake til stallen. Lukten av høy, lyden av hestene og den roen man kjenner med en gang man setter foten innenfor. Det føles nesten litt som å komme hjem igjen♥
Jeg er utrolig heldig som har en bestevenn som fortsatt har hest, og som lar meg få komme og ri innimellom. Det setter jeg virkelig stor pris på♥
Samtidig skal jeg innrømme at jeg savner det utrolig masse.
Jeg savner tiden da jeg hadde egen hest. Alle timene i stallen, treningene, konkurransene og det helt spesielle båndet man bygger med hesten sin. Det var en stor del av livet mitt i mange år, og selv om livet har tatt meg i en litt annen retning nå, kommer hestene nok alltid til å ha en helt spesiell plass i hjertet mitt♥
Det var kanskje derfor denne rideturen betydde litt ekstra. Den minnet meg på hvor mye glede ridning gir meg, og hvor godt det er å gjøre noe man virkelig elsker.
Jeg vet ikke når neste tur på hesteryggen blir, men en ting er sikkert, det blir ikke like lenge til neste gang♥
Dette er ditt tegn til å gjøre noe du ikke har gjort på en god stund! Noe som du en gang elsket å gjøre!
Stor klem, Emilie♥
Vil du følge meg på min reise mot Miss Norway 2026?
Gjerne ta kontakt for samarbeid♥
Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Instagram: emiliedolmer
TikTok: emiliedolmer
Nå kan du stemme på meg♥
Send MISSU 8 til 2401
Utrolig takknemlig for alle som heier og støtter meg på denne reisen♥