By Karianne Gustavsen on torsdag 04. mars 2021
Category: Miss Norway 2021

Behind the scenes photoshoot

Behind the scenes photoshoot

Hei flotte leser! I går var jeg på min første semifinale photoshoot, der tok vi bilder i forskjellige cocktailkjoler. Man trenger egentlig bare 1 men jeg klarte ikke og velge, så jeg måtte ta bilde i alle 3! Det ble også bilde i evening gown dette er ikke obligatorisk for semifinale uttaket, men jeg synes det passet inn når jeg først var glammet opp. <3Jeg har forberedt meg masse til denne dagen, samlet opp så mye energi jeg kunne. Fordi jeg vet at jeg trenger alt energi jeg kan få, det tar på med photoshoot. Men følelsen etterpå et helt fantastisk!!

Dagen startet med at jeg ble sminket av en makeupartist med navn Indre. Vi gikk for en galm look men samtidig som det skulle passe til alle antrekkene. Her er noen bilder av den ferdige sminke looken. Å ja, jeg må bare beklage bestemor håret, men det blir fint når jeg tar dem ut :P 

Her er også noen bilder behind the shoot. 

Makeup & Brow prep: Indre Paulauskaite

Foto: Fotograf Christine Thorsen

Håper dette falt i smak hos dere ♥ I mellomtiden til neste blogg innlegg følg meg gjerne på mine sosiale medier: Instagram & Facebook

 Ønsker du eller din bedrift og samarbeide med meg? Kontakt meg gjerne på: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 

Related Posts

Leave Comments