By Synne Skjelbred on torsdag 13. august 2026
Category: Miss Norway 2026

Dagens steg (19) - Finne mitt sterkeste smil

Jeg har faktisk øvd ganske mye på å smile i det siste. Det høres kanskje ut som en liten ting, men på scenen gjør smilet utrolig mye med hele uttrykket.

For i dag har jeg vært på en fotoshoot sammen med Lena Sellberg og tok masse bilder!

Tidligere har det faktisk vært litt vanskelig for meg å få frem smilet mitt på bilder. 

Jeg kan fort bli perfeksjonistisk og veldig opptatt av at alt skal sitte helt riktig. Men frem mot finalen ønsker jeg også å slippe litt mer av det og vise mer av den jeg faktisk er. Ikke bare fokusere på hvordan jeg går, står eller ser ut, men på å være til stede og la personligheten min komme mer frem.

Og akkurat nå er det egentlig ikke så vanskelig å smile heller. Det skjer så mye fint, jeg er utrolig takknemlig for hele reisen og nå gleder jeg meg bare skikkelig til finalen.

Så dagens steg var å la det ekte smile komme frem.


Sees vi på finalen 22. august?

Jeg ble selv inspirert til å delta etter å ha sett finalen i fjor. Jeg anbefaler derfor alle å dra. Kanskje du blir inspirert og? Ikke nødvendigvis bare til å melde deg på, men muligens du får lyst til å ufordre deg selv og bruke stemmen til noe som betyr noe for deg.

Du kan kjøpe billetter her  !

Klem Synne♥

Ønsker du å samarbeide, støtte eller følge reisen min? 

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Du finner meg også på sosiale medier

Instagram: @synneskjelbred

TikTok: @synneskjelbred

Facebook: Synne Skjelbred - Veien til Miss Norway 2026

Stemme på meg som din favoritt? Stem MISSU 17 til 2401 (Koster 20kr)

 

Leave Comments