By Isabelle Heiertz Dahle on torsdag 20. august 2026
Category: Miss Norway 2026

Husk at du er god nok!

Hei!
Hvordan har du det i dag? 

Velkommen tilbake hit til meg! 

I dag tenkte jeg rett og slett å gi en liten påminnelse om at du er god nok sånn du er! 

I verden vi lever i, er det fullt av ulike usynlige regler for hvordan vi burde være eller fremstå. Noen av disse har kanskje satt seg fra barndommen - mens andre får man føle på i voksen alder. Kanskje man rett og slett ikke føler seg bra nok fordi man ikke har like mye som andre, fordi man ser annerledes ut eller føler seg annerledes. 

Dette er en påminnelse om at du er bra nok akkurat slik du er! Uansett hva du har, hvordan du ser ut eller om du føler deg annerledes - så er det alltid plass til deg! Det er faktisk bare én av deg, noe som er utrolig fint. Fordi tenkt så kjedelig om vi alle hadde vært helt prikk like! 

Tusen takk for at du er med på reisen,
Vi snakkes i neste innlegg! 
Stoooor klem
Isabelle ⭐️

 

HUSK at du fortsatt kan stemme på din favoritt! Fristen for å stemme går ut I morgen! Send sms MISSU 10 til 2401 (20kr) om du ønsker å hjelpe meg i finalen. Du kan til og med stemme så mange ganger du ønsker :) 

Nysgjerrig på mine SoMe eller ønsker du et samarbeid? 
Ikke nøl med å ta kontakt for en hyggelig prat! 
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Instagram: Isabelle.francesca
Bevegelse: Innervoice.movement 
TikTok: Isabelledahle
Snapchat: Isabelle.dahle 
Facebook: Min reise mot Miss Norway 2026!