Hei alle fine!
Veldig mye har skjedd i det siste, så jeg har mye å skrive om. Blant annet har jeg vert på finalistenes første bootcamp, øvd til eksamen, hatt eksamen, og hatt to avisintervju, og øvd enda litt mer til eksamen.
Den ene avisartikkelen ligger allerede ute på jærbladet, som er gratis å lese for alle under 20 forresten! Så gjerne gå inn å les.
Jeg ble spurt om et par spørsmål, blant annet hvordan jeg reagerte når jeg fant ut av at jeg hadde blitt finalist. Min første reaksjon var at jeg fikk tårer i øynene. I det øyeblikket innså jeg at jeg skulle på finalen i Miss Norway! Det betyr så utrolig mye, jeg tror ikke dere skjønner. At jeg har klart å komme så langt som dette er helt utrolig. Jeg kunne ikke vert mer stolt av meg selv. Alt mitt harde arbeid har ikke vert forgjeves.
Så... dere lurer kanskje på hva som skjer fremover nå, som jeg har blitt finalist. Først og fremst skal jeg ha tre til eksamener, en i morgen faktisk. Etter det skal jeg på enda en bootcamp i juni, så skal jeg øve, øve, øve på catwalk. Jeg vil prøve å skrive og poste så ofte som mulig, og oppi alt dette skal jeg også være russ, og bli ferdig med videregående. Selv om det er mye på en gang, skal jeg stå i det, og gjøre mitt beste!
Det kommer en ny sak om meg i Sandnesposten veldig snart, så jeg skal holde dere oppdatert.
Glad i dere!
Gjerne ta kontakt for samarbeid, det hadde betydd veldig mye!♥
Tiktok/instagram: eileen.bugge
Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.