@Haugen foto
Hei alle fine!
Gjett hva som skjedde i dag. Jeg ble ringt av Jærbladet! Dette blir nå min fjerde sak hos dem. Jeg er veldig glad for at de har fulgt meg hele veien til finalen. Og setter stor pris på at lokalmiljøet støtter meg på denne reisen. Gjennom Miss Norway har jeg blitt veldig medietrent. Det har vert noe veldig nytt å skulle fortelle om meg selv og reisen min, og vite at flere hundre skal lese det.
Det regner ganske kraftig ute mens jeg skriver dette. Jeg vet ikke med dere, men jeg elsker høst. Alle de fine fargene, høstmote, regn (selv om regn på jæren går horisontalt og ikke diagonalt), sitte inne med en kopp kakao og en god bok. Det er så mye koselig å finne på på høsten. Jeg blir i veldig godt humør av det, så derfor skal jeg ha en skikkelig høst inspirert dag i dag. Jeg skal gjøre ting som gjør meg glad, som for eksempel lage meg en pumpkin spice kaffe, sitte i godstolen med et teppe og en bok. Og til slutt, selvsagt øve på catwalk.
Glad i dere!
Gjerne ta kontakt for samarbeid:
Tiktok: eileen.bugge
Instagram: eileen.bugge
Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.