By Lilly Sødal on mandag 27. mai 2024
Category: Miss Norway 2023

Min reise i Miss Norway så langt!

Hei alle sammen!

Etter semifinale uttaket skrev jeg ett innlegg hvor jeg snakket om alt jeg hadde gjort i konkurransen så langt (som du kan lese om her). Jeg syntes det var fint å kunne samle alle oppnåelsene mine på ett sted, og gjøre det lettere for leserne mine å finne frem til de forskjellige aktivitetene jeg har gjort. Nå er det en stund siden jeg skrev dette innlegget, og mye har skjedd siden den gang. Dermed ønsket jeg å skrive ett oppdatert lignende innlegg, og gi dere nok en oppsummering av hva jeg har gjort så langt i Miss Norway. Så la oss hoppe i det!

Foto: Roger Myrland

Frivillig arbeid

Så langt i konkurransen har jeg jobbet frivillig 13 ganger, noe jeg virkelig har stor trivdes med å gjøre! Gjennom Miss Norway har øynene mine virkelig åpnet seg for frivillig arbeid, og fått meg til å se viktigheten av å delta på disse. Det å kunne dedikere litt tid til å gjøre noe godt for kloden vår og menneskene som bor her, er virkelig en unik følelse. Jeg har jobbet masse på clean-ups, slik som Kristiansands vårrydde dag, Volleberg Velforening, Vaktbua og Kristiansand Kolonihage. Jeg har også jobbet med andre organisasjoner og arrangementer slik som NUUGKreftforeningens innsamlingsaksjon og Lys levende.

Photoshoot

Foreløpig har jeg vært på 2 studio shoots. En på Tranby ved Oslo hos Roger Myrland, hvor vi tok massevis av forskjellige typer bilder. Roger har vært en fotograf jeg har jobbet med i flere år nå, og jeg blir alltid like fornøyd med resultatet. Denne gangen var ingen unntak, og du kan se bildene fra vår nyligste shoot HER

For noen måneder tilbake hadde jeg også en shoot med Simon Diamond Photography i Oslo, og tok litt mere "glam" bilder. 

Sponsor

Jeg har også vært så heldig å så langt få 2 sponsorer med på laget for deltagelsen min i år, Potetbakern og Potetbakern Spareribs. Potetbakern er ett firma jeg har en enorm respekt for, så det at de ønsker å støtte deltagelsen min i år varmer virkelig hjertet mitt. Jeg har allerede skrevet 3 innlegg dedikert til disse firmaene, som du kan finne her på siden min! 

Miss Norway kurs

Så langt har vi hatt massevis av kurs med Miss Norway org og tidligere misser, og lært en hel masse! Vi har hatt 3 erfaringskurs med tidligere vinnere, 1 sponsor kurs, 1 intro kurs og ett i person catwalk kurs. Catwalk kurset var første gang vi deltagerene møttes, og en dag jeg vil huske i mange år fremover. Nå er det 12 dager til Beauty campen, og vårt andre i person kurs! dette gleder jeg meg veldig til! 

Om du eller noen du kjenner kunne vært interessert i å jobbe med meg, eller vil vite mere om meg, ikke nøl med å sende meg en melding! Du kan sende meg en mail på Misslillysoee@gmail.com, eller på mine SOSIALE MEDIER:) 

 Instagram og Tiktok: @Lillysoee

Facebook side med alle oppdateringer fra deltagelsen min: Facebook side

Related Posts

Leave Comments