By Isabelle Heiertz Dahle on onsdag 19. august 2026
Category: Miss Norway 2026

Mye følelser i spinn!

Hei! 
Hvordan har du det i dag? 

Velkommen tilbake hit til meg! 

Det er nesten litt rart at jeg i morgen kan si «finalen er i overimorgen!». Det er jo tross alt ikke så lenge siden januar, hvor august virket så langt unna. Men nå som vi nærmer oss såpass, er det mye følelser i spinn! 

Miss Norway har fått en fast plass i både hjertet og hodet mitt. Når jeg tenker på finalen - skal jeg innrømme at jeg kjenner et snev av sommerfugler som begynner å flakse litt i magen. Men de hjelper meg faktisk! 

Jeg har alltid hatt troen på at å ha litt nerver er sunt. Det skjerper deg litt samtidig som det betyr at det du skal, er viktig for deg. At det rett og slett betyr mye - og det er jo bare positivt, fordi det er jo sant! 

Men aller mest så gleder jeg meg! Jeg gleder meg til å se finalistene igjen, til å kle oss i alle antrekkene, gå catwalkene vi har øvd så mye på og til øyeblikkene backstage! Jeg gleder meg til å oppleve hele dagen og til å føle på alt Miss Norway finalen har å by på. Jeg gleder meg til å lage show og vise frem hva jeg har lært siden starten av reisen i januar. Og ikke minst er jeg utrolig takknemlig for at jeg får gjøre dette med en så flott jentegjeng og organisasjon! 

Finalen nærmer seg med stormskritt! 
Tusen takk for at du er med på reisen,
Vi snakkes i neste innlegg! 
Stooor klem
Isabelle⭐️

 

HUSK at du fortsatt kan stemme på din favoritt! Send sms MISSU 10 til 2401 (20kr) om du ønsker å hjelpe meg i finalen. Du kan til og med stemme så mange ganger du ønsker :)

Nysgjerrig på mine SoMe eller ønsker du et samarbeid?
Ikke nøl med å ta kontakt for en hyggelig prat! 
Epost: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Instagram: Isabelle.francesca
Bevegelse: Innervoice.movement 
TikTok: Isabelledahle
Snapchat: Isabelle.dahle 
Facebook: Min reise mot Miss Norway 2026!