God morgen<3
Nå sitter jeg på skolen sammen med vennene mine. Det er så rart for meg å tenke på at vi ikke har så kjempe mange dager i gjen sammen på skolen. Blir egentlig litt lei meg for det, og når vi er ferdig på VGS - så vil jeg holde kontakten med de så godt jeg kan!
I dag så snakket vi litt om finalistene og de så faktisk litt av videone til de andre. Jeg synes det er kjempe gøy at de engasjerer seg i dette nesten like mye som meg!
I dag har jeg en lang dag med flere møter, plalegging og ikke minst så må jeg øve på prøvemuntlig jeg skal ha i morgen i spansk! Så det blir nok litt travelt i dag men det skal gå fint!
Jeg håper dere får en fin dag i dag. Noen av dere har mye å gjøre, i mens andre har mindre - men alle fortjener en like god dag fordi! Og til dere som kanskje føler at i dag ikke helt er den beste dagen, så er det normalt - snart blir det bra i gjen!<3
Vil du samarbeide med meg? Ikke nøl med å ta kontakt!
tlf: 97435364
instagram: stephanylarosa
email: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.