By Lilly Sødal on lørdag 27. april 2024
Category: Miss Norway 2023

Finale uttaket er her!

Hei alle sammen!

Idag er dagen, fristen for finale uttaket! Denne dagen har jeg jobbet mot og gledet meg til i ukesvis nå, så det føles skikkelig godt å endelig kunne dele dette med dere! For finale uttaket skal vi levere inn bilder fra en bikini photoshoot, samt en presentasjons video som skal presentere oss som deltager. Bildene finner du her, og presentasjons videoen min har jeg linket til under. Jeg håper dere liker det!

BIKINI BILDER

PRESENTASJONS VIDEO

Under finner dere presentasjons videoen min som deltager i Miss Norway 2024! Denne videoen har jeg jobbet mot jevnt og trutt i ukesvis nå, og er noe jeg har lagt mye tid i for å få den slik jeg ønsket den. Gjennom denne videoen ønsket jeg å dele litt flere sider av meg enn hva som kanskje kommer frem her på bloggen, og gå mere i detalj om hjertesaken min. 

Videoen er filmet i både Kristiansand og Oslo, de 2 byene jeg ville kalt hjem. Mesteparten av tøyet jeg bruker i videoen er også kjøpt second hand eller lånt, for å inkludere hjertesaken min for bærekraftighet inn i garderoben min, og flette dette inn på alle måtene jeg kan. Jeg ønsker å vise at at "gammle" plagg kan få ett nytt liv, og være like unike som nye moderere plagg. Man trenger ikke falle for fast fashion eller kjøpe nye plagg for å ha en unik og god garderobe! Jeg ønsker å vise frem dette ved å selv ta beviste valg gjennom deltagelsen min, for å holde en bærekraftig garderobe.

Om du eller noen du kjenner kunne vært interessert i å jobbe med meg, eller vil vite mere om meg, ikke nøl med å sende meg en melding! Du kan sende meg en mail på Misslillysoee@gmail.com, eller på mine SOSIALE MEDIER:) 

 Instagram og Tiktok: @Lillysoee

Facebook side med alle oppdateringer fra deltagelsen min: Facebook side

Related Posts

Leave Comments