Hei alle sammen!
Denne helgen har vært svært begivenhetsfull. Jeg og min konkurrerende miss; Julie Dahlen Børresen dro sammen for å heie på vår felles venninne og fjorårets 4th runner up; Stephany!
Meg og Julie
Stephany var så snill og gavmild at hun gav meg og Julie en billett hver til publikum, vi takket selvfølgelig ja og dro dit sammen.
For en fryd det var å se Stephany på scenen! Herregud for en tøff jente. Ikke minst var det superhyggelig å tilbringe en hel dag med snilleste Julie. Dette gav oss en god mulighet til å bli bedre kjent og lære av hverandre. Formiddagen tilbrakte vi på Catwalk kurs før vi så møttes på Fornebu for å dra å heie på Stephany.
Etter programmet ble vi kjent med Stpehany sine fantastiske fine venner, og sammen dro vi for å ta en matbit og feire hennes prestasjoner. Selv om det ikke ble gevinst, gikk hun ikke hjem tomhendt. Tvert om fikk hun mye god erfaring, møte med nye menneske og mye mer.
Jeg storkoste meg! Takk for selskapet Julie! Du er ikke bare en flott konkurrent men også en flott venn!<3 Og takk til Stephany for muligheten til å komme å se på! Det var utrolig hyggelig å endelig få møtt deg!<3
Hilsen Iris<3