Hei dere! For hver dag som går er vi ett steg nærmere finalen.
For noen uker siden var Ina kollset og jeg på Løkkevika for å delta i i " God sommer Østfold med Kai Robert og gjester". På mandag begynte sendingen, og det skal gå 4 ganger om dagen, i hele 2 uker. Det var utrolig gøy å være med på, og en morsom erfaring å ta med seg videre. Vi representerte oss, fortalte litt om det å være ett godt forbilde og hvorfor vi vil jobbe med mennesker. Hvis du vil se programmet er det bare å følge med på Tv Østfold.
Det var utrolig gøy at det var Kai Robert som var programleder. Mitt beste juleminne fra jeg var ung var å være med på juleshowet hans.
Hvis du vil hjelpe meg med å nå drømmen min om å bli Miss Norway 2020, stem gjern på meg. Send MISS U 1, til 1 1963. En stemme koster 20 kr, og du kan stemme så mange ganger du vil!
Har du lyst til å samarbeide med meg? send gjerne en mail til " Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Instagram - aminevictoriaa
Ha en fin uke videre <3