By Erica iren Vihovde on mandag 30. juni 2025
Category: Miss Norway 2025

Hellas, med fokus på finale og ett ekstra smil

 hvor mye ett smil kan bety

 

De siste dageqne har jeg vært i vakre Hellas  og selv om det har vært ferie, har jeg hatt finalen i Miss Norway i bakhodet hele tiden. Jeg tok med meg 12 cm høye hæler i kofferten , og har brukt tid på å øve og forberede meg her også. Det nærmer seg jo med stormskritt, og jeg vil gjøre mitt aller beste 

Men det som har satt mest spor i meg på denne turen, er hvor viktig det er å gi litt ekstra godhet i hverdagen. Når man er på ferie, har man ofte alt man trenger , en seng å sove i, en strand å bade på, god mat og fine omgivelser. Det er så lett å ta det for gitt.

En kveld spiste vi på en koselig restaurant hvor en eldre dame jobbet som servitør. Hun så sliten ut, men likevel smilte hun, var til stede og ga alt hun kunne for at vi skulle få en fin opplevelse. Jeg ga henne et ekstra stort smil og sa tusen takk  og det lille øyeblikket minnet meg på hvor mye et smil faktisk kan bety 

 

Hvis du har lyst til å støtte meg i Miss Norway-reisen, kan du stemme ved å sende MISSU 4 til 2401 
Hver stemme betyr så utrolig mye for meg!

 Kontakt:


Tlf: 48072416


Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: @ericairen

Takk for at du heier! 
Stor klem,
Erica Iren

Related Posts

Leave Comments