fbpx

Hellas, med fokus på finale og ett ekstra smil

 hvor mye ett smil kan bety

 

De siste dageqne har jeg vært i vakre Hellas  og selv om det har vært ferie, har jeg hatt finalen i Miss Norway i bakhodet hele tiden. Jeg tok med meg 12 cm høye hæler i kofferten , og har brukt tid på å øve og forberede meg her også. Det nærmer seg jo med stormskritt, og jeg vil gjøre mitt aller beste 

Men det som har satt mest spor i meg på denne turen, er hvor viktig det er å gi litt ekstra godhet i hverdagen. Når man er på ferie, har man ofte alt man trenger , en seng å sove i, en strand å bade på, god mat og fine omgivelser. Det er så lett å ta det for gitt.

En kveld spiste vi på en koselig restaurant hvor en eldre dame jobbet som servitør. Hun så sliten ut, men likevel smilte hun, var til stede og ga alt hun kunne for at vi skulle få en fin opplevelse. Jeg ga henne et ekstra stort smil og sa tusen takk  og det lille øyeblikket minnet meg på hvor mye et smil faktisk kan bety 

 

Hvis du har lyst til å støtte meg i Miss Norway-reisen, kan du stemme ved å sende MISSU 4 til 2401 
Hver stemme betyr så utrolig mye for meg!

 Kontakt:


Tlf: 48072416


Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: @ericairen

Takk for at du heier! 
Stor klem,
Erica Iren

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Hæ? Missekonkurranse i 2025?
Fullt igang mot finalen!

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på