fbpx

Day in my life - fokus på Miss Norway

 

foto: Miss Norway org


 

Hei alle fine!

 

Håper dere har hatt en fantastisk uke!

 

 

Det har skjedd mye bak kulissene for tiden. Jeg tenkte derfor å fortelle dere om en dag i mitt liv, og hvordan det faktisk er å være Miss Norway deltager.

 

 

Onsdag 25.03.2026

 

Jeg prøver å fokusere på mat som gir meg langvarig energi, og som har høyt proteininnhold. Jeg har merket en stor forskjell i hvordan jeg føler meg når jeg virkelig tenker på hva jeg spiser, og hva kroppen trenger.

 

Jeg startet dagen med styrketrening, og deretter cardio. Jeg pleier å gå på mølla, og øve på catwalk samtidig. Jeg fokuserer ekstra på holdning og hofter, spesielt når jeg øver uten sko.

 

På onsdager har vi en veldig lang pause midt i skoledagen, så jeg bestemte meg for å være produktiv, og få gjort mest mulig. Som sagt trente jeg. Jeg er så heldig å ha et treningssenter på skolen som jeg kan bruke når jeg vil.

 

Deretter deltok jeg på bingo igjen på et sykehjem i Sandnes. Det var veldig koselig å se beboerne igjen, og jeg var ikke nervøs denne gangen. Da vi var ferdige så jeg at jeg enda hadde mye tid igjen før jeg måtte tilbake på skolen, så jeg bestemte meg for å gå innom en brudekjolebutikk i Sandnes. Jeg presenterte meg selv, og fortalte litt om Miss Norway. Jeg føler meg veldig heldig som kan fortelle at de hadde kjempe lyst å låne meg en kjole til finalen, og eventuelle fotoshoots. De hadde utrolig mye fint, og jeg tror jeg vet omtrent hvilken kjole jeg vil bruke.

 

Da jeg gikk ut at butikken gikk jeg innom noen butikker for å prøve å huke inn noen sponsorer. Det er virkelig rejection therapy for å si det mildt. Man må forvente mange nei. Men uansett hvor mange nei du får, kommer det av og til et kanskje. Det gir meg veldig mye motivasjon, og får meg til å ha lyst å jobbe enda hardere.

 

Da skolen var ferdig gikk jeg hjem og øvde på catwalk. Selv om jeg ikke brukte hæler, måtte jeg fortsatt øve på teknikken. Jeg skal ikke risikere at jeg glemmer noe.

 

 


 

 

De siste dagene har jeg prøvd å koble helt av. Dette blir en velfortjent påskeferie. Jeg er helt utmattet fra skole, og jeg har trengt en pause lenge. Jeg har heldigvis mye fri denne ferien, så jeg har mye tid til å skrive til dere, øve på catwalk, og å generelt jobbe mot finaleuttaket. I løpet av ferien har jeg lyst til å ha skrevet manus, og planlagt finaleuttak videoen min. Og jeg håper å få tatt alle bildene og videoene jeg trenger. Været har vært skikkelig dårlig i det siste, som har gjort at jeg og fotografen min har måttet pushet fotoshoot to ganger allerede. Men vi skal ikke la det stoppe oss, og vi prøver igjen på tirsdag. Jeg skal selvfølgelig skrive om det når vi er ferdige.

 


 

 

Glad i dere!

 

Gjerne ta kontakt for samarbeid:

 

Tiktok: eileen.bugge

Instagram: eileen.bugge

Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Min hjertesak - 10 ting de fleste ikke vet ...
Finale-prep og betydningsfulle relasjoner: En aldr...
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på