
Foto: Privat
Hei!
Hvordan har du det i dag?
Velkommen tilbake hit til meg!
I dag har jeg vært på et frivillig oppdrag sammen med Omatatt! Nemlig "Sommerens kuleste dager"! Og gjett om det ble en skikkelig fin dag!
Jeg møtte opp tidlig på Varner arena - der dagen skulle foregå. Vi fikk ansvaret for perler, garn og tegnesaker, som skulle være en av stasjonene barna skulle innom! Det var masse ulike aktiviteter som for eksempel fekting, fotball og isdisco! Det var utrolig hyggelig å møte de andre frivillige også - for en flott gjeng!
Målet med denne dagen er inkludering - ettersom det kommer masse barn i forskjellige aldre og fra forskjellige skoler, gi mestring og selvtillit, være aktive og skape gode sommerminner for barna, som jeg absolutt synes vi klarte helt utmerket! Det ble hvertfall laget utrolig mange fine armbånd og tegninger - og jeg fikk til og med lage noen helt egne! Jeg holder på med en video fra dagen, som jeg skal få postet i dag på tiktok!
Ikke minst, er det også utrolig fint at alt materialet er fra Omatatt! Det vil si at alt er gjenbruk - og det er ekstra godt for miljøet å kunne bruke ting om igjen!
Det er utrolig viktig å ha dager som dette for barna - der de kan leke, prøve ut nye ting og være sosiale. Vi lever tross alt i en veldig digitalisert verden, så det å ha noen sommerdager med fokus på vennskap og aktivitet er bare bra!
Etter seks timer med aktivitet og glede - var det på tide på ta turen hjem for barna. Vi voksne ble igjen for å rydde og det tok jammen meg ikke lang tid før alt var tilbake på plass der det hørte hjemme!
Tusen takk for at jeg fikk bidra på en så hyggelig dag!
Og ikke minst - tusen takk for at du er med på reisen!
Vi snakkes i neste innlegg,
Stooor klem
Isabelle⭐️
HUSK at du fortsatt kan stemme på din favoritt! Send sms MISSU 10 til 2401 (20kr) om du ønsker å hjelpe meg i finalen. Du kan til og med stemme så mange ganger du ønsker :)
Nysgjerrig på mine SoMe eller ønsker du et samarbeid?
Ikke nøl med å ta kontakt for en hyggelig prat!
Epost: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Instagram: Isabelle.francesca
Bevegelse: Innervoice.movement
Tiktok: Isabelledahle
Snapchat: Isabelle.dahle
Facebook: Min reise mot Miss Norway 2026!
Kommentarer