fbpx

Helse og Velvære

Helse og Velvære

Sponset innlegg

Har du en stressende hverdag? eller Smerter/tretthet i hodet, nakke, skuldre og rygg? Lider du av muskelspenninger, konsentrasjonsproblemer, stress, søvnplager eller depresjon? Da anbefaler jeg på det sterkeste å ta en tur innom Romett til massasjeterapeuten Astrid Marie Indergård. Astrid er utdannet Massør, Massasjeterapaut og idrettsmassør. Hun tilbyr ulike typer massasje ut fra behov og ønsker.

Massasje brukes ofte til avspenning, økt velvære og bidrar til å øke blodsirkulasjonen. Massasje kan også virke positivt inn på sykdom og helse. 

b2ap3_thumbnail_IMG_2330.jpg

Hos Romett kan du bestille følgende typer massasjer:

*Romett's Problemområde 30 min -Massasje og behandling på et problemområde. Eller en avspennende massasje og får i gang blodsirkulasjonen.

*Romett's Klassisk massasje 45 min -Klassisk massasje som oppvarming og behandler problemområder.

*Romett's Hode, skuldre, kne og tå 60 min -Hel kroppsmassasje eller både behandle og massere problemområder. Avslappende og dyp massasje.

*Romett's Topp til tå 90 min -Hel kroppsmassasje. Dypere ned i musklene. 

b2ap3_thumbnail_IMG_2320.jpg

Jeg var så heldig å få prøve Klassisk massasje hos Astrid. Hun har magiske hender, det var helt fantastisk! Jeg følte meg avslappet og lettere etter behandlingen. Jeg kan ikke vente til neste time hos Astrid, der jeg skal prøve en ny type massasje som går mer på muskler. Holder dere oppdatert.

b2ap3_thumbnail_IMG_2331.jpg

Bestill time hos Romett: http://www.romett.no/

Følg Romett på Facebook: https://www.facebook.com/romettkrs?fref=ts

Hvis du vil at jeg skal vinne :) Send: MISSU 4 til 2160 (7kr per melding) Tusen takk <3

Instagram: https://instagram.com/christinebergee/ 

Facebook: https://www.facebook.com/christineberge.missuniversenorway?ref=aymt_homepage_panel

 

                                                      X Christine

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Egen beautysalong
Tønsberg og fotballkamp
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på