// reklame
Hei, alle fine!♥
I dag har jeg vært innom min sponsor, AERLY, og laget noen spennende videoer av de nye nyhetene som har kommet inn i butikken!
Det er alltid hyggelig å komme innom AERLY og se alle de fine plaggene. Denne gangen var det mye nytt og spennende å vise frem, og vi fikk filmet flere ulike antrekk. Jeg gleder meg veldig til å dele videoene med dere fremover
Jeg synes det er utrolig kjekt å få vise frem klær og sette sammen forskjellige antrekk. Det er spennende å se hvordan ulike plagg kan styles, og kanskje kan jeg også gi dere litt inspirasjon til deres neste antrekk ♥
Tusen takk til AERLY for et fantastisk samarbeid og for at dere er med og støtter meg på reisen min mot Miss Norway 2026♥ Jeg setter utrolig stor pris på å ha dere som sponsor!
Følg med videre – snart får dere se de fine nyhetene og antrekkene som har kommet inn i butikken
XOXO,
Victoria ♥
Tusen takk for at du følger reisen min mot Miss Norway 2026. Støtten deres betyr utrolig mye! ♥
Ønsker du å støtte meg?
Send MISSU 18 til 2401 (20 kr). Hver eneste stemme betyr enormt mye – tusen takk!♥
Ønsker du å samarbeide med meg?
Jeg er alltid åpen for spennende samarbeid med bedrifter og merkevarer. Ta gjerne kontakt!
E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Følg reisen min videre:
Tik tok: Tik Tok
Facebook: Facebook
Instagram: Instagram
Kommentarer