fbpx

Mens jeg venter på det store øyeblikket

IMG_0796
Fotograf: Tom Ivar Arntsen www.niceshot.no

Når man jobber mot noe stort, er det veldig lett å bli så opptatt av målet at man nesten glemmer å være til stede på veien dit.

De siste månedene har mye handlet om trening, blogg, catwalk, forberedelser og alt som skal være klart til finalen. Derfor prøver jeg akkurat nå å være litt ekstra flink til å legge merke til de små tingene som faktisk gjør dagene fine også.

Å sette på en spilleliste mens jeg ordner meg. Den første kaffen på morgenen. Følelsen etter en god treningsøkt. Tilbringe tid med familie og mennesker jeg er glad i. En god gåtur.

Jeg tror det er lett å bli så opptatt av de store øyeblikkene at man nesten glemmer alt det fine som skjer mellom dem.

Akkurat nå prøver jeg derfor å samle litt på de små øyeblikkene også. Ikke bare telle ned dagene, men faktisk være i dem.

 


Sees vi på finalen 22. august?

Jeg ble selv inspirert til å delta etter å ha sett finalen i fjor. Jeg anbefaler derfor alle å dra. Kanskje du blir inspirert og? Ikke nødvendigvis bare til å melde deg på, men muligens du får lyst til å ufordre deg selv og bruke stemmen til noe som betyr noe for deg.

Du kan kjøpe billetter her  !

Klem Synne♥

Ønsker du å samarbeide, støtte eller følge reisen min? 

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Du finner meg også på sosiale medier

Instagram: @synneskjelbred

TikTok: @synneskjelbred

Facebook: Synne Skjelbred - Veien til Miss Norway 2026

Stemme på meg som din favoritt? Stem MISSU 17 til 2401 (Koster 20kr)

Dagens steg (22) - Stole på alt arbeidet jeg aller...
Hvorfor snakker vi fortsatt annerledes om psykisk ...
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på