fbpx

Mine tanker rundt semifinaleuttaket

IMG_104_20180102-233557_1

Jeg kjenner jeg har så mange sommerfugler i magen akkurat nå, for det er faktisk slik at det er ikke mer enn en og en halv uke til jeg skal til Oslo for å møte alle deltakerene for første gang. I jul møtte jeg Imen, og hadde fantastiske dager i Oslo med henne, noe som gjør at jeg bare gleder meg enda mer til å reise tilbake til Oslo for å møte mine fantastiske meddeltakere. 

Jeg sitter her å tenker på hvor utrolig det er at ett halvt år har gått siden jeg meldte meg på, og nå står jeg her med muligheten til å kanskje klamre til meg en semifinale plass, bare det for meg er uvirkelig. Jeg setter utrolig stor pris på det, og alt konkurransen har gitt meg til nå. Selvom jeg gleder meg masse, er det også utrolig skummelt, når jeg konkurrerer for noe jeg har så lyst til å få til, så er det naturlig å bli litt nervøs, men det at jeg blir nervøs gjør bare til at jeg må jobbe enda hardere for å nå målet mitt. 

Jeg tror noe av det jeg gleder meg mest til er det å hilse på alle deltakerene, og møte noen som har felles mål som meg, og noen som daglig jobber med det samme som jeg gjør nemlig det å være en best mulig rollemodell, og en best mulig skjønnhetsutøver. Jeg unner alle en plass i semifinalen, og jeg gleder meg til å jobbe sammen i håp om at jeg får være en av de heldige som i slutten av januar står igjen med en semifinaleplass. 

Jeg tror reisen i seg selv vil være en opplevelse, og lærdom for livet. Det å kunne dra ut, møte så masse mennesker, utfordre seg selv på måter man aldri har vært utfordret før, trene hardt for å prestere, alt med helgen er jeg allerede takknemlig for at jeg får være en del av. Jeg gleder meg så masse til å oppdatere dere på tiden fremover, og jeg håper dere er (halvparten) så spent som det jeg er! 

Bildet som er vedlagt er tatt av Marte Kittang

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Workout with a friend !
Published In Magazine!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på