fbpx

Ny photoshoot i vente

IMG_1575

Foto: fotograf Helle 


Hei, alle fine!

En ny photoshoot nærmer seg, og akkurat nå er vi i den spennende planleggingsfasen. Bak hvert eneste bilde ligger det mye arbeid før kameraet i det hele tatt blir tatt frem.

Vi bruker tid på å finne riktig tema, uttrykk og stemning. Hvilke omgivelser passer best? Hvilke detaljer kan løfte bildene? Og hvordan kan vi skape noe som både føles ekte og skiller seg ut? Det er mange valg som skal tas, og det er nettopp dette som gjør prosessen så spennende.

Jeg synes det er utrolig gøy å være med på den kreative delen av planleggingen. Sammen jobber vi med å utvikle et konsept som forteller en historie og viser en ny side av meg.

Jeg gleder meg til å dele resultatet når alt er klart. Jeg håper bildene blir akkurat slik vi ser dem for oss – og kanskje enda bedre. Følg med, for dette blir en photoshoot jeg virkelig ser frem til! ♥

XOXO,
Victoria ♥



Tusen takk for at du følger reisen min mot Miss Norway 2026. Støtten deres betyr utrolig mye! ♥

Ønsker du å støtte meg?
 Send MISSU 18 til 2401 (20 kr). Hver eneste stemme betyr enormt mye – tusen takk!♥

Ønsker du å samarbeide med meg?
Jeg er alltid åpen for spennende samarbeid med bedrifter og merkevarer. Ta gjerne kontakt!

E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg reisen min videre:

Tik tok: Tik Tok

Facebook: Facebook

Instagram: Instagram

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Dagens steg (8) - Da har jeg funnet kjolen!
25 dager igjen – hver dag teller
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på