fbpx

Ukens takknemlighet - 13

Hei dere!

Det er søndag, og dere vet vel hva det betyr?

NY UKENS TAKKNEMLIGHET!

  

Denne ukens takknemlighet går til noe som betyr utrolig mye for mange, nemlig FotballtrøyeFredag♥

Selvfølgelig hadde jeg også på meg fotballtrøye denne dagen! FotballtrøyeFredag er en dag hvor vi står sammen for barn og unge med kreft. En dag som minner oss på hvor viktig fellesskap er, og at ingen skal måtte stå alene i en vanskelige tider♥

"Vi er alle på samme lag i kampen mot barnekreft", og det er et budskap jeg virkelig setter pris på.

For det er lett å tenke at man må gjøre noe stort for å vise støtte og hjelpe, men det behøver det ikke å være. Det å ta på seg en fotballtrøye er med på å skape oppmerksomhet rundt en viktig sak kan bety mer enn man kanskje selv aner.

Det er også noe veldig fint med å se hvor mange som faktisk engasjerer seg. Jeg så utrolig mange som stilte opp i ulike fotballtrøyer for å viste støtte til barnekreft.

Denne uken er jeg derfor ekstra takknemlig for samholdet, engasjementet og alle som bidrar til å spre håp og støtte. For alle som viser at vi bryr oss om hverandre♥

For når alt kommer til alt, er det kanskje nettopp det som betyr mest.

Det at vi stiller opp for hverandre og heier på hverandre.

Og ikke minst at vi står sammen som ett lag♥

 

Stor klem, Emilie♥


Vil du følge meg på min reise mot Miss Norway 2026?

Gjerne ta kontakt for samarbeid♥

Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Instagram: emiliedolmer

TikTok: emiliedolmer 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Etterspørselen er stor - så Care of Ringerike stil...
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på