fbpx

5 ting å se i Roma

5 ting å se i Roma

Hei fine dere!

Som nevnt i forrige innlegg har jeg kommet hjem fra en ufattelig fin tur til Roma, og tenkte dermed å komme med noen tips til hva jeg anbefaler å se. Roma er en stor by, med mange forskjellige ting å oppleve, og virkelig et sted jeg anbefaler å reise! Det er nok et av de fineste stedene jeg har vært. Roma har så utrolig mye fint å by på, og dette er min topp 5:

  1. Colosseum

    2. Spansketrappen

    3.Trevifontenen

    4. Pantheon

    5. Peterskirken, vatikanet

Det er selvfølgelig mange flere ting å se i Roma, men dette er min topp 5. Alle bildene er tatt av meg. 

Kunne du tenke deg å samarbeide med meg? ta kontakt for å høre hva jeg kan tilby. Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg meg gjerne på sosiale medier:

Instagram: Inakollsetb

Facebook: Ina Kollset - veien til Miss Norway 2020

     

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Må sove på gaten i Oslo i natt...
Karantene!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på