Heisann! Nå har planleggingshelgen for den siste runden Prosjekt:POP startet og på mandag kjøres det fire dagers kurset i gang for fullt. Dette er min første gang som praktikant/frivillig, men jeg har fått i oppgave å ‘’lære’’ jentene sang og kanskje litt mikrofonteknikk. Håper i tillegg jeg får dele hvor viktig det er å tro på seg selv og ikke forvente så store ting i starten, men heller fokusere på fremgang i små og store steg. Også om hvor klokt det er å ikke sammenligne sin egen fremgang med andres, uansett hva man holder på med i livet! Utenom Prosjekt:POP har jeg startet å så smått planlegge veldedighetskonserten min som skal være i november/desember. Jeg er så heldig og har allerede fått forespørler av frivillige som ønsker å hjelpe til på et eller annet vis! Det er et stort steg for meg å ta når det kommer til å la andre også ha litt ansvar for mine eventer og arrangementer. Desto raskere jeg får samlet sammet et hjelpeteam og fordelt oppgavene kan de organisere litt av planlegging av konsert osv. mens jeg er i Tokyo og henter hjem kronen til Norge, og da blir det litt mindre vekt på skuldrene mine, haha!
Takk og lov for frivillige arbeidere! Om det er noen som har meldt seg på Miss Norway 2017 som øsnker poeng for veldedig arbeid, så bare ta kontakt med meg, haha! Jeg kan gi deg morsomme oppgaver!
Planen min er at denne konserten skal bli enda mer suksess enn den førse, slik at drømmen min om å gjøre dette til tradisjon lett kan realiseres. Men mer oppdatering om konserten får dere litt senere, da det er en god stund til enda.
Påmelding for 2025 er avsluttet! Du kan nå melde deg på 2026-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!
Det som skjer videre er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!
Kommentarer