fbpx

Dette er en drøm.. nei, dette er en virkelighet!

Dette er en drøm.. nei, dette er en virkelighet!

Hei alle sammen! 

Vet du hva jeg gjør hver dag? Jeg smiler! jeg er glad! Jeg smiler både offentlig og inni meg. Tenk at jeg med i en så morsom konkurranse? Er ikke dette mange jentes drøm? Det har vært en drøm, men nå kommer virkeligheten! Nå er det bare noen dager siden første kurset var for de fleste deltakere. Jeg savner seriøst alle de jeg møtte, føltes ut som om jeg har kjent de i evighet. Jenter jeg savner dere!! Nå har også akk kommet hjem fra møte på skolen. Det skal blogges om imorgen med bilder, men akkurat nå skal jeg sitte og lese gjennom Reglene og Veiledningene til konkurransen, for det er veldig viktig og minne seg selv på de i blant. Håper alle har hatt en fin dag som meg! 

 

snakkes! 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Hjelpe hverandre / Røde Kors
Kampanje mot vold
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på