fbpx

"Du er veldig fotogen"

432692122_2089506734766077_3383929463343689823__20240317-211328_1

Jeg fikk nettopp høre fra min første fotograf i Brummundal at jeg er veldig fotogen. Han oppmuntret meg til å satse på dette og ga meg verdifulle tips å ta med meg videre. Fotografen har tidligere tatt bilder av en tidligere deltaker, Emilie Sveeneby, fra Miss Norway 2023. Det var en hyggelig opplevelse, og han sa at bildene vil være klare om ca. en uke. Jeg gleder meg veldig og er svært spent.

Hele fotoshooten varte i 3 timer med noen pauser og klesskift. Fotografen var veldig jovial og enkel å snakke med. Under shooten kom søsteren min for å se på, og begge sa at jeg har et talent som jeg bør fortsette å utvikle. Jeg fikk også beskjed om at jeg kunne komme tilbake og prøve ulike kjoler.

Dette er noe jeg absolutt har lyst til å satse på og videreutvikle meg. Jeg ønsker også å teste andre fotografer, for eksempel i Innlandet og Oslo.

Forresten, lurer du og din bedrift på om et samarbeid med meg kunne vært interessant? Ikke nøl med å sende en melding til min e-postadresse: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.eller instagram: https://www.instagram.com/kollercamilla/

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forresten, lurer du og din bedrift på om et samarbeid med meg kunne vært interessant? Ikke nøl med å sende en melding til min e-postadresse: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. eller instgram:https://www.instagram.com/kollercamilla/

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Fine Hurtigruten
Frivillig på Lys Levende!

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026

Påmelding for 2025 er avsluttet! Du kan nå melde deg på 2026-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer videre er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på