fbpx

En dag på jobb som semifinalist

En dag på jobb som semifinalist

Photo: Rita Bærum

"Hva er det du egentlig gjør?" er et veldig vanlig spørsmål jeg får fra venner og bekjente som har fått med seg at jeg er med i Miss Norway. Et vanlig svar er "du, det vet jeg ikke selv en gang", men det er jo egentlig ikke sant. Svaret kommer ikke av at jeg ikke vet, det handler mer om at det er så mye forskjellig jeg gjør at det er vanskelig å nevne alt på en gang uten at monologen blir alt for lang. Her kommer oversikten for dagen i dag:

07.30: Sto opp
07.40: Gikk i dusjen
08.00: Spiste frokost og svarte på mail. Som semifinalist i Miss Norway sender jeg daglig mail til alt fra fotografer til sponsorer, og andre som har inflytelse på min deltakelse
08.15: Sminket meg og ordnet håret
09.00: Pakket ferdig alt av sminke, klær, sko og smykker som jeg ikke hadde pakket dagen før.
09.30: Kjørte hjemme fra - til Flateby, Enebakk.
10.30: Photoshoot med Rita Bærum
12.00: Lunsj pause. Tusen takk til Rita som ordnet omelett og rundstykker til lunsj. Dette er overhodet ikke vanlig, men utrolig hyggelig og sterkt satt pris på! 
12.30: Videre photoshoot
14:30: Ferdig på photoshoot, tid for å kjøre hjem
15.30: Kattene fikk kjærlighet
16.00: Pakke ut av sakene jeg hadde med meg
17.00: Spiste et lite mellommåltid
17.30: Gikk tur med mamma
19.00: Middag
20.00: Så igjennom de første bildene fra fotografen
20.15: Tok solarium hos AromaSol Nittedal. Et godt grunnlag er viktig før sommeren, og min sommer starter litt tidligere da jeg reiser til Thailand i april.
20.45: Tok jeg kvelden. Dette inkludere da blogging!

Dette er på ingen måte en hverdagslig dag for meg, men det er en "vanlig" dag som semifinalist i Miss Norway! Jeg har hatt en superfin dag, og jeg må takke Rita Bærum en gang til. Det var virkelig en glede å jobbe med deg, og jeg gleder meg allerede til neste gang. 

-Stine

Instagram: Stineskulbru

PRESSEOPPSLAG!
Menneskets beste venn!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på