fbpx

En shoot uten stress, men med masse uttrykk

Rune Hammer -foto Rune Hammer

Hei dere!♥

Tenkte fortelle dere om noe Spennede jeg har gjort i dag!


Jeg har nettopp kommet hjem etter en photoshoot med fotograf Rune Hammer, og det føles veldig godt å kunne se tilbake på en så positiv opplevelse. Allerede fra første møte var stemningen avslappet og profesjonell, noe som gjorde at jeg raskt følte meg komfortabel foran kamera. Det var aldri noe stress, og Rune tok seg god tid til å prate sammen først slik at vi begge hadde samme forståelse av hva vi ønsket å få ut av shooten.

 

 

 Instagram til Rune Hammer 

Vi startet med å legge en tydelig plan, men samtidig var det rom for spontanitet og kreative innspill underveis. Det gjorde at shooten føltes både strukturert og leken på samme tid. Vi tok bilder i flere ulike stiler og uttrykk, noe som ga stor variasjon i resultatene. Allerede nå har jeg fått tilsendt noen av bildene, og jeg er veldig fornøyd med det jeg har sett så langt. Dette er definitivt et samarbeid jeg ser tilbake på med et stort smil, og jeg gleder meg til å dele bildene videre.

Jeg er veldig takknemlig for samarbeidet med Rune og anbefaler han hvis du ønsker en fotograf som er profesjonell og rolig.


Jeg kommer til å fortsette å dele bilder og videoer videre om hva jeg gjør og hvordan dagene ser ut, så gjerne følg meg på de forskjellige plattformene. Der vil jeg også dele bilder og videoer fra shooten i dag!

Instagram

Tiktok

- Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 

 

Ha en fin dag videre!

Klem Frida<3 

Miss Norway-deltager 2026!

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Bli kjent med meg❤️ Litt enkel fakta
Endelig en fri helg

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på