fbpx

Fotoshoot på Operataket

IMG_4536

Fotograf: Lena Sellberg Sminke: Valentina Harlemova/Nikulina

Denne uken hadde jeg en fantastisk fotoshoot på Operataket i Oslo. Det var perfekt å skape nytt innhold til reisen min som finalist i Miss Norway 2026.

Noe av det som gjorde dagen ekstra spesiell var samarbeidet med fotograf Lena. Hun har et utrolig øye for detaljer og en evne til å få frem både uttrykk, lys og stemning i hvert eneste bilde.

Jeg gleder meg til å vise dere flere av bildene fra shooten, og er utrolig takknemlig for å få jobbe med så dyktige mennesker på i min Miss Norway reise.

Klem Synne♥

Ønsker du å samarbeide, støtte eller følge reisen min? 

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Du finner meg også på sosiale medier

Instagram: @synneskjelbred

TikTok: @synneskjelbred

Facebook: Synne Skjelbred - Veien til Miss Norway 2026

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Fartsfylte eventyr!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på