fbpx

Hvem er jeg?

DSC0139_20260105-092330_1

Jeg lever et ganske vanlig studentliv med studier, jobb, venner og mye god mat. Samtidig er det mye mer bak hverdagen min, og det er nettopp det jeg har lyst til å fortelle litt om.

For det første studerer jeg til å bli lektor i engelsk og norsk. Jeg er fremdeles kun på 2. året, men jeg trives veldig i studiet. Jeg har siden barndommen vært interessert i språk. Jeg ønsker å vise unge elever hvordan språk former tanker, relasjoner og muligheter i livet. Språk er mer enn bare grammatikk og regler. Det handler om kommunikasjon, identitet og hvordan vi forstår hverandre. Språk er et verktøy som kan bygge broer mellom mennesker, og det er nettopp dette som motiverer meg til å bli lærer.

Som mange andre studenter kombinerer jeg studier med jobb ved siden av. Jeg jobber som kokk i Oslo, og trives svært godt med arbeidshverdagen min. Vaktene gir meg energi, og jeg setter stor pris på miljøet på kjøkkenet. Jeg elsker å tulle med kollegaene mine og lage digg mat:)

Men hvem jeg er i dag, er resultatet av en reise preget av utvikling, refleksjon og et ønske om å bli tryggere i meg selv. For meg har reisen handlet om å gå fra å tvile på egne evner til å gradvis stole mer på meg selv. Jeg er fortsatt i utvikling og det er nettopp det som motiverer meg. Jeg vet ikke alt ennå, men jeg vet hva jeg vil ha. Og jeg vet at jeg ønsker å bruke stemmen min på en meningsfull måte. Å delta i Miss Norway er et steg i den retningen.

 


Ta kontakt om du er eller kjenner noen som kan være interessert i å være min sponsor!

Email: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg meg på Instagram da:) - @linnsaetree

 

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Tre grunner til jeg valgte å delta i Miss Norway
Inntrykket etter kurs

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på