fbpx

Inntrykket etter kurs

På Lørdag kl 10.00 var jeg på et lærerikt intro kurs med Miss Norway, hvor vi fikk svar på alle spørsmål og masse mer! 

Kurset besto av en grundig presentasjon, hvor vi lærte om hva konkurransen innebærer, dens historie og hva de står for. Vi fikk også bli kjent med menneskene bak Miss Norway, deres reise og erfaringer. Dette gjorde meg tryggere på hva jeg kan forvente av deltakelsen og samtidig hva de forventer fra meg som deltaker. Vi fikk muligheten til å stille spørsmål og bli kjent med ansiktene på de andre deltakerene. Noe som allerede ga meg følelsen av et fellesskap og trygghet.

Kurset var krevende, det inneholdt mye informasjon over flere timer. Jeg fikk se Miss Norway fra et helt nytt perspektiv og ble virkelig imponert over hvor mange sterke kvinner som har vært en del av konkurransen. Alt de har oppnådd, lært og utviklet under Miss Norway deltakelsen ga meg et stort inntrykk. 

Etter kurset satt jeg igjen med både gode og vonde tanker. Jeg satt igjen å grublet litt, reflekterte og i et øyeblikk tvilte jeg på meg selv. Er jeg er god nok til dette? var spørsmålet jeg stilte meg. Men etter litt hvile og refleksjon, så våknet jeg med en helt annen innstilling. Nå gleder jeg meg til veien videre uansett hvor den fører meg.

Jeg er stolt over å få være en del av en så fin og inspirerende gjeng, men også muligheten jeg har fått. Kurset gjorde det hele veldig virkelig, det starter nå. Noe som stresset meg, men jeg vil ikke si det er stress av den dårlige typen. Jeg er giret og klar for å legge inn innsatsen som kreves for å personlig utvikle meg og få mest mulig utav denne reisen. 

Noe som virkelig satt spor i meg, var da kursholderne uttrykket hvor viktig det er å være en god rollemodell. Det å utvikle seg til å bli den beste versjonen av seg selv og være et forbilde som den yngre versjonen av meg selv kunne sett opp til. Det fikk meg til å reflektere over hvilke kvinner jeg selv ser opp til, hva de har fått til og hvilke verdier de står for. Sterke kvinner som hjelper, inspirerer og løfter andre mennesker. 

Med all denne nye informasjonen, motivasjonen og inspirasjonen! Så føltes det helt naturlig for meg å ta de første stegene videre. Etter kurset har jeg begynt å dele min reise på sosiale medier. Slik at mine følgere lett kan bli oppdatert og følge med på mine øyeblikk gjennom Miss Norway deltakelsen. Dere får også bli veldig godt kjent med meg som person. 

Her er plattformene jeg poster på:

Tiktok: Camillavvll

Instagram: https://www.instagram.com/camilla.vea/

Facebook side : https://www.facebook.com/share/1FfCemStL4/?mibextid=wwXIfr

Jeg gleder meg til å dele nye øyeblikk, arbeid, hjertesaker og erfaringen fremover!

 


Ønsker du å samarbeide med meg under deltakelsen i Miss Norway 2026?

Gjerne ta kontakt på:

E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. 

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Hvem er jeg?
Når det å tro på seg selv blir et valg
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på