fbpx

Kurs i catwalk / show-walk i Sandefjord

Søndag 16. mars holdes det kurs og pre-casting i Sandefjord. Det blir informasjon om Miss Universe Norway, trening i modellgange med høye heler og etikette for kandidater. Dette er åpent og gratis for alle - men kun de mellom 18-26 år kan gå videre til casting i Oslo hvor uttak til finale vil være i april. Du bør ha med deg sko med høye heler og kle deg gjerne i trang bukse eller tights. Møt opp! Du trenger ikke melde deg på. 

Sted og tid

Ragnes Danseskole, Dansens Hus, Breiliveien 45, Sandefjord

Søndag 16. mars kl. 12:00 - 15:00

Instruktør 

Koreograf Klara S. Ørbæk er catwalk coach for Miss Universe Norway. Hun har vært prima 

ballerina ved operahuset i Budapest og danset ved Lido de Paris og Cirque de Soleil i Las Vegas.

showwalkposter160314-viraliseres_20140310-145947_1.jpg

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Borte...? Jeg?? ALDRI!!! :*
Til Norge
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på