fbpx

Mitt første intervju!

 

 

 

 

Hei!

I forrige uke ble jeg intervjuet sammen med min tvillingsøster. Vi ble intervjuet for Røyken og Hurum avis, hvor vi har vokst opp sammen, dette var også en av grunnene til at vi ville gjøre intervjuet sammen. Det som var litt gøy er at vi også fant artikkelen ute på Drammens Tidene - ekstra oppmerksomhet! Han var veldig interessert i å vite hvordan det er å konkurrere mot hverandre siden vi er tvillinger.

For å være ærlig vet jeg ikke hvordan det kommer til å gå, men jeg håper på det beste! Vi snakket også om hvordan konkurransen fungerer, og hva vi må gjøre. Han som intervjuet oss var veldig engasjert og ville gjerne følge oss opp gjennom konkurransen, noe som jeg syns er veldig gøy!

Begge artiklene er bak betalings murene, men for dere som har abonnement kan det leses her!

 

 

http://www.rha.no/tvillingsostre-til-miss-universe/s/5-70-20978

http://www.dt.no/nyhet/royken/pluss/tvillingsostre-til-miss-universe/s/5-57-218815

 

 

 

Første avisartikkel
Pakket og klar for shoot

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på