Heisan dere!
Endelig er vi kommet oss til Oslo, for et snø kaos det er her. Da vi landet på flyplassen måtte flyet vente til brøytebilene hadde måkt vei, så mye snø var det ute på flyplassen i dag.
Vi våknet i dag i 7 tiden for å komme oss opp å ut av døren for å rekke flyet som gikk kl 0940, det gikk helt supert, til og med med lille på flyet (sov igjennom hele reisen) det er herlig å være tilbake i Oslo, og veldig godt at det er noe jeg har på avstand, som jeg kan komme å gå til når jeg vil. Jeg har bodd i Oslo i veldig mange år, både super sentralt og rett utenfor, så nå som jeg er blitt eldre kjenner jeg på det at mine tider her i Oslo er forbi passert. Jeg kommer nokk mest sannsynlig aldri til å flytte tilbake hit, med mindre det er på kortid grunnet noe jobb etc. Men det skal sies at det alltid føles godt ut å komme hit!
På onsdag som var, hadde vi et sponsor kurs med Julie, som er 2n'd runner up ifra fjor, og 3r'd runner up i 2021, det var innholdsrikt og gøy å høre hennes erfaring og tips og triks.
I morgen (lørdag 18.mars) skal vi på CATWALK kurs med Klara Kristina, det blir utrolig spennende.
Jeg har danset i 6 år på høye hæler, men aldri gått på 12 cm, så det blir jo veldig gøy å se hvordan det går, og i så mange timer. Gleder meg veldig til å møte alle di andre skjønne deltagerene, det ser ut til å være en veldig fin gjeng som er med, så det kommer bli kjekt.
Masse bagasje for en kort tur, men sånn er det når man reiser på tur med en liten unge, alt fra bilstol til vogn å koffert og bag, men vi fikk det med oss! Det var så fint vær oppe i skyene i dag! Nå spiser jeg litt salat før jeg senere skal på en middag. Håper dere som leser får en kjempe fin fredag. Vi høres!





Kommentarer