fbpx

Weekend på Grand hotel før finalen

Weekend på Grand hotel før finalen

Hei på dere

 

Inneholder Reklame

 

Forrige helg var vi på camp på Grand Hotel i Oslo. det var en fantastisk fin opplevelse, ett veldig fint hotel å bo på,jeg delte rom med Caroline.

På fredagen gikk Finalistene på cat walk med Sara Nicole, senere på kvelden fikk vi prøve finale kjolene som  var designet av Nina naustdal,helt utrolig fine og shiny...

 På lørdag var det mer cat walk med Sara Nicole som instruktør, så tok vi bilder på spikersuppa kunstisbane med babalu treningstøy,sola skinte og folk i godt humør. En veldig fin dag ble det.

Etter en lang dag  forberedelser til finalen på Grand hotel så dro finalistene på grilleriet og fikk en veldig god middag. 

b2ap3_thumbnail_10341962_664374643611963_8535972372655922125_n.jpg

 

b2ap3_thumbnail_P1310888.JPG

 

Tusen takk til alle mine lesere og til dere som støtter meg. hvis dere vil at jeg skal gå av med tittelen som Miss Universe Norway

stem på meg ved å sende MISSU 3 til 1963

 

Her kan du bestille din billett  til finalen 28 juni på Kragerø Resort. 

http://www.nationalbeauty.no/pakker-og-priser.html

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Bilder fra Grand og spennende ting i vente.
Lag sunn pommes frites.
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på