Hei alle!
I dag var jeg hos Myas omplassering igjen!
Mamma ble med meg gangen hær og det var utrolig hyggelig, det er en liten kjøretur på rundt 30-40 minutter utover å det var godt å få pratet med henne, Jeg om mamma kan prate om alt mulig <3
Det var så fantastisk å komme tilbake til alle kattene igjen, men nå er det noen som har blitt adoptert! Det er jo helt kjempe flott men likevel så er det litt trist at jeg ikke får se de kattene igjen.
Samtidig så har Vibeke og Michael funnet noen nye katter som nå bor på puserommet.

Dette er Bamse! Han ble funnet på Vormstad å skulle ha vært der i noen måneder, da han kom inn var pelsen hans full av tover så de måtte barbere vekk pelsen hans for å få alt vekk.
selv om han kanskje ser litt rar ut har han det veldig fint.
Jeg hadde kveldstellet denne gangen også, jeg matet kattene, ryddet i doene deres, lekte og ikke minst koste masse med alle kattene.
Jeg var der i noen timer og jeg koste meg skikkelig!
Det er så fint å se hvor godt kattene har det, enn at de har sitt helt eget hus!
selv om det er noen av kattene som er litt redde og skeptiske så få de all den tiden de trenger til å forstå at de ikke er i noen fare lengre.




Selv om det var så hyggelig å komme til Myas omplassering
så var det kjempe godt å komme hjem igjen til disse to<3

Vi snakkes!
-ida
Kommentarer