fbpx

En fantastisk feiring

Skjermbilde-2021-07-16-kl.-22.46.59

Hei mine kjære lesere!

Den siste uken har vært utrolig koselig, jeg har hatt besøk av Patrick og gjort mye sammen med han! I går så var det en veldig spesiell dag, jeg hadde bursdag! Det er litt skummelt å si farvel til alderen 18 synes jeg, man blir jo bare eldre og eldre etter det haha. Men nå har jeg endelig blitt 19 og jeg føler meg fortsatt like ung!

I går 15. Juli så startet dagen hos Nok, de skal jeg skrive litt mere om på neste innlegg. Men det var utrolig koselig å være hos de, og ikke minst lærerikt - jeg ble helt rørt! Jeg var der fra 10 på morgenen til klokken 15. 

Deretter dro jeg og kjæresten på Jordbærpikene og spiste lunsj/middag. Vi fikk snakket en del og koste oss sikkelig! Vi hentet så ei vennene før vi dro hjem å slappet litt av. Jeg har alltid hatt lyst til å ha piknik på stranda, jeg bare synes der ser så utrolig koselig ut! Derfor passet det perfekt å ha det i år. Jeg følte ikke for noen stor selskap i år da jeg bare ble 19 og pga. corona. 

Men da var ikke dumt i det hele tatt dette altså, det var helt fantastisk! Været var med oss, maten var god og alt var herlige - en perfekt feiring!

Det blir spennende å se hva året som 19 år har å by på. Som 18 år har jeg jo gjort utrolig mye, jeg har vært elevrådsleder - harr egen podcast - blitt med i miss Norway - fullført vgs - vært med i debatten - vært mye frivillig og mange andre ting som har bygd meg som menneske. Det blir gøy å følge reisen min videre!

MISSU 12 til 2401!

Heisann! Nå har det endelig åpnet for å stemme på din favoritt av finalistene. Super takknemlig om du velger å stemme på meg. En stemme til meg er også en stemme til arbeidet mitt for utdanning til kvinner, likestilling, bevissthet rundt kroppspress og ikke minst arbeidet mitt mot barneekteskap!

Tusen takk<3

 

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Første dag tilbake på jobb
Tips til øyenbrynene
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026

Påmelding for 2025 er avsluttet! Du kan nå melde deg på 2026-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer videre er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på