fbpx

Fremme i Ferragudo


(Foto: privat)


Ferragudo


Hei alle sammen! Da var jeg endelig på plass i Ferragudo (Portugal) <3 Reisen gikk veldig fint, selv om vi måtte å ut døra kl 02:30 for å gå til flybussen - noe som er ganske tidlig om jeg kan si det selv.

En av godene med et supertidlig fly er at man får hele dagen når man komme frem. I dag var det hele 37 grader! Så da hadde vi ikke noe annet valg enn å bruke dagen på stranden (for det meste i vannet) 

Se så fint det er i gaten vi bor i! Etter en super dag på stranden, dro vi ut å spiste på en liten og veldig koselig italiensk restaurant. Nå sitter vi på terrassen og lytter til livet fra sentrum.

Med andre ord - en strålende dag!

Smil, Julie

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Ethvert menneske på denne jord er fantastisk!
Behind the scenes
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026

Påmelding for 2025 er avsluttet! Du kan nå melde deg på 2026-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer videre er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på