Hei.
Jeg har tatt en liten pause fra bloggingen de siste dagene. Det er mye spennende som kan skje fremover nå og jeg har begynt å arbeide mer med hvert steg i konkurransen for å nå målet i slutten av mars. Det er fint å se litt fremskritt hver dag. Jeg har dog måttet prioritere noen andre ting hjemme samtidig.
I morgen blir det en tur til veterinær med hund. Det skal bli godt å få vaksine og papir i orden. Jeg har også bestilt inn litt nytt til meg selv, blant annet en trenings t-shorte som jeg byttet inn i en ny str., noen nye bøker og både kokosmel og mandelmel! Det blir godt å bake sunne godsaker snart! Ettersom jeg ikke reagerer bra på gluten og hvete, så holder jeg meg til andre varianter og muligheter. Gleder meg blant annet til å lage sunne gode frokost eller lunsj pannekaker.
Tidligere i dag fikk jeg en telefon fra en avis om noen gode tips de hadde til meg! Utrolig hyggelig samtale og at de var så snille, hjelpsomme og ønsket meg lykke til videre i konkurransen! Jeg skal definitivt følge opp på det tipset fra den hyggelige avisen.
Det skal sant sies at man kommer i kontakt med en del gode og snille mennesker i løpet av veien mot Miss Norway.
Vi blogges snart igjen! :-)
Om du eller din bedrift ønsker et samarbeid med meg så kontakt meg gjerne for en nærmere prat på: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Om du ønsker å følge meg på instagram: @Janeveroniica og Facebook
Kommentarer