(Foto: privat)
Da jeg fant ut at jeg var en av de heldige semifinalistene, tok jeg kontakt med Senior reporter for SeogHør, Svend Aage Madsen. Jeg fortalte at jeg var en av semifinalistene i Miss Norway, og at jeg stilte med en sonde på magen. Dette var noe han fant veldig interessert, og ønsket derfor å skrive et stykke om meg.
En ukes tid senere var han på toget, på vei ned til Kristiansand. Da han kom ned tok vi noen bilder, små videosnutter og snakket masse. Etter et par timer hadde han det han trengte.
Jeg fikk så beskjed om at denne reportasjen ville komme i Seoghør etter påske. Reportasjen er derfor rett rundt hjørnet. Jeg gleder meg masse til å lese hva Svend Aage skriver, og ikke minst for å hjelpe med å normalisere sonde. Jeg ønsker også å vise at man kan gjøre akkurat hva man vil på tross av sonden.
Etter at Svend Aage var i Kristiansand hadde jeg en ny operasjon, hvor legene byttet «slange sonden» (som du så på bilde over) med en G-Jet sonde (det er en liten "knapp" på magen uten slange). Dette var fordi jeg skal få sondematen til tarmen og ikke i magesekken.
Ønsker du å jobbe med meg eller har du noen spørsmål? Ikke nøl med å ta kontakt på Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den., eller på Instagram: andrea_n_farias.
Kommentarer