Hei alle sammen! Endelig kan jeg fortelle dere at jeg er tilbake igjen. Å være med på Miss Norway i fjor var et fantastisk eventyr, og jeg kjente på meg at dette vil jeg gjøre en gang til. Etter å ha gått noen runder med meg selv og kjent litt på hvordan hverdagen min er nå med nytt studie og mye som skjer tok jeg det endelige valget om å gjøre comeback i år, og her er jeg.

Foto: Daniel Millan
Jeg kjenner jeg gleder meg masse til å komme i gang igjen med konkurransen. Gårsdagen ble tilbragt på kurs sammen med noen av de andre deltagerne. Jeg er veldig glad i å bli kjent med nye mennesker, så jeg hadde gledet meg veldig til å treffe jentene og de virket blide og hyggelige alle sammen. I fjor ble vi jentene en fin gjeng, så jeg ser frem til fellesskapet vi skal ha sammen i år og.

Foto: Daniel Millan
Årets sesong startet faktisk allerede i oktober, men i og med at jeg ble med såpass sent er faktisk semifinaleuttaket rett rundt hjørnet. Det blir veldig spennende, og der kommer jeg også til å introdusere meg ordentlig for eventuelle nye lesere og alle andre som vil bli enda mer kjent med meg.
Jeg håper dere vil følge med meg på denne reisen!
Julie
Kommentarer