fbpx

Sterk sammen – når samarbeid betyr alt

Noe av det viktigste jeg har lært – både i Forsvaret, i Miss Norway og i livet generelt – er at man aldri når langt alene.

Selv om man er sterk, målbevisst og selvstendig, så er det samarbeid, støtte og tillit som virkelig får deg gjennom de tøffe dagene.

 

I militæret ble vi kastet inn i situasjoner der vi måtte stole på hverandre 100 %, uansett hvor ulike vi var. Du trengte ikke være bestevenn med makkeren din – dere kunne være helt forskjellige mennesker – men dere måtte fungere som et team. Du lærer raskt at et godt samarbeid handler mindre om kjemi, og mer om respekt, ansvar og viljen til å løfte hverandre.

Noen av de beste samarbeidene jeg har hatt, har vært med folk jeg aldri hadde sett for meg å jobbe tett med. Og det er noe utrolig fint i det – å se hvordan man vokser i lag, bygger tillit, og finner styrken i ulikhetene.

Når den ene har en tung dag, står den andre sterk. Når en tviler, backer den andre opp.

Det samme gjelder nå i Miss Norway. Jeg har fått møte så mange fine mennesker – og jeg kjenner igjen det jeg lærte i Forsvaret: at samarbeid, støtte og samhold er nøkkelen til å lykkes. Ikke bare i konkurranser, men i livet generelt.

Det å være sterk er ikke alltid å klare alt selv – men å vite hvem du kan lene deg på, og hvem du selv kan være støtte for.

 

Mental styrke + samarbeid = ekte kraft La oss aldri undervurdere verdien av et godt lag – om det er på jobb, i vennskap, eller i utfordrende situasjoner. Vi står sterkere sammen.

 

Send SMS: MISSU 5 til 2401 (20,- pr) for å stemme på meg!❤️

Poster daglig på plattformer som Snapchat og Instagram, så følg gjerne med der også!

Kontakt meg gjerne:

⯑ Mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

⯑ Facebook: JULIE CELIN

⯑ Snapchat: Juliecelin

⯑ Instagram: Juliecelin

⯑ Portfolio: https://juliecelin.my.canva.site

 

-Julie Celin<3

#officialmissnorway #missnorway2025 #missnorway #missuniversenorway

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Derfor er jeg glad i den jeg er
Tilbake til hverdagen – med kofferten full av minn...

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på