fbpx

Tenker tilbake til 2016

Heia!

 

 

Sitter og gleder meg veldig til beautycampen vi skal på i Oslo den 19 juni. Tiden flyr så denne dagen kommer vel raskere enn man kan forestille seg! Så ble sittende å mimre tilbake til sist beautycamp som jeg var med på i 2016. Tror ikke mye i livet kan måle seg med akkurat denne dagen! Husker det som om det var i går. Alt fra bildene, treningen og når vi alle møttes etterpå for å ta noen bilder på Paleet i Oslo. En skikkelig prinsessedag man aldri vil glemme. Ser så frem til 19 juni nå, og gleder meg til å møte alle de andre jentene! Hart jo faktisk ikke møtt alle sammen ennå så blir spennende å møte alle sammen!

 

Klem <3

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

En solskinnsdag!
Å passe på huden sin
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på