fbpx

Catwalk coaching

Hei alle sammen!

Idag møtte jeg Andrea, Miss World Norway 2023! Jeg hjalp henne med catwalk trening, og fikk for første gang prøvd meg ut som coach! Jeg har lenge hatt lyst til å prøve meg som coach, men følte jeg måtte ha ganske god kunnskap om catwalk før jeg kunne give meg ut på dette. Nå har jeg konkurrert og plassert 2 ganger, og øvd catwalk regelmessig i 3 år, så vil absolutt si jeg er kvalifisert nå. Så da var det utrolig gøy da Andrea nådde ut til meg og spurte om jeg ville hjelpe henne! Vi deltok begge to i Miss Norway 2023, men har ikke sett hverandre siden finalen. Så det var utrolig hyggelig å se henne igjen.

Om du eller noen du kjenner kunne vært interessert i å jobbe med meg, eller vil vite mere om meg, ikke nøl med å sende meg en melding! Du kan sende meg en mail på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den., eller på mine SOSIALE MEDIER:) 

Instagram og Tiktok: @Lillysoee

Facebook side med alle oppdateringer fra deltagelsen min: Facebook side

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Janteloven
Mitt første presseoppslag!

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på