fbpx

Et Intervju med den Internasjonale Avisen "Spania i Dag"

Hei alle sammen! Jeg er henrykt over å kunne dele en spennende nyhet med dere i dag. Nylig hadde jeg den ære å bli intervjuet av den anerkjente internasjonale avisen "Spania i Dag." Det var en fantastisk mulighet for meg å snakke om min hjertesak og mitt engasjement for frivillig arbeid. La meg fortelle dere mer om denne utrolige opplevelsen og mitt samarbeid med den veldedige organisasjonen Maiti Nepal. Intervjuet var en unik anledning til å dele mine tanker og perspektiver om viktigheten av frivillig arbeid. Jeg fikk muligheten til å reflektere over hvorfor dette emnet er så nært mitt hjerte. Å kunne bidra til samfunnet og hjelpe de som trenger det mest, har alltid vært en drivkraft i livet mitt. Under intervjuet hadde jeg også gleden av å kunngjøre mitt samarbeid med den veldedige organisasjonen Maiti Nepal. Maiti Nepal er dedikert til å bekjempe menneskehandel, spesielt handel med kvinner og barn til tvangsprostitusjon. Organisasjonen arbeider for å redde ofre, gi dem trygge tilfluktssteder, tilgang til utdanning og yrkesopplæring, samt gjenforene dem med deres familier. Deres innsats for å beskytte sårbare individer og forandre liv er virkelig inspirerende. Sammen med Maiti Nepal skal jeg bidra med mitt engasjement for å støtte deres viktige arbeid. Vi vil jobbe hånd i hånd for å øke bevisstheten om menneskehandel og skape en tryggere verden for sårbare individer. Jeg ser virkelig frem til å samarbeide med en så dedikert organisasjon og være en del av deres innsats. (Jeg gleder meg til å vise presseoppslaget, når det kommer). Ønsker du å samarbeide med meg, ta kontakt på mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Tildelt "Future Leadership" Stipendet fra Royal Ho...
Ikke se hindere men muligheter

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2025

Meld deg på 2025-sesongen av Miss Norway. Vi gleder oss til å se deg i konkurransen!

Det som skjer nå er fortløpende uttak. Gitt at bilder og informasjon er på plass, blir du invitert til obligatorisk introduksjonskurs på høsten og vinteren. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å lære hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på