fbpx

Kurs og mini getaway!

Som de fleste har fått med seg, var det catwalk kurs i Oslo sist helg. Det gikk over all forventning og vi lærte veldig mye. 

Det var utrolig kjekt å få møte de andre jentene, og det var bare god stemning og godt humør!            Jeg gleder meg ril å se dem igjen!

Etter kurset benyttet jeg meg av at jeg først var i Oslo, og tok meg en tur på Kielferga. Det ble noen fantastiske dager med nydelig vær, masse god mat og mye latter.                                                         Det er en tur jeg sent vil glemme, og jeg skal holde godt fast i de minnene.

 

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Travel, vakker hverdag
Krigen i Ukraina
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på