fbpx

Min første videoblogg

Hei alle sammen

Nå har jeg nettopp tatt meg en gåtur til Nyholmen Skandse med en venninne. Nyholmen Skandse ble bygd i 1810 for å beskytte kornlagrene på Hundholmen mot britiske krigsskip under napoleonskrigene. Så denne plassen har en lang historie. 

Selvom det var mye tåke var det så utrolig fin utsikt og man kunne se byen rett på den andre siden.

Jeg har lagd en liten videoblogg til dere:


Dette er min første videoblogg, det var veldig spennende og artig.

Her er nettsiden til Gofit : https://gofitsports.no
De har nå salg på nettsiden så sjekk det ut!

 

Nå så har jeg nettopp spist pannekaker til lunsj og sitter ute i 23 + grader. Endelig så bestemte værgudene at Bodø skulle få fint vær.. Så må nyte været før det forsvinner!

Håper dere får en flott dag videre!

Husk å stem på meg som årets favoritt!
Da sender du SMS til 1963 med Missu 7.
(Tjenesten koster 20 kr)
Tusen takk til alle som heier og har stemt på meg!

Instagram min: Sandrasuka98
Jeg er ute etter noen sponsorer, om du og din bedrift/firma vil sponse meg er det bare å ta kontakt på epost for mer informasjon: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.eller sende meg en melding på FB Klikk her

 

 - Sandra Afriyie Tito

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

På forsiden av Dagbladet!
Shoot in Botanisk Hage!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på