fbpx

Mine ord om Stokmarknes

IMG_4149

Heiaa♥

Da er det fortsettelse på det andre avisintervjuet. Hvis dere har lest det forrige blogginnlegget; Da jeg endelig fant styrke – og sto stødig i min egen historie vet dere at jeg ble kontaktet av både Smaalenenes Avis og Vesterålen Avis. I dette innlegget vil jeg skrive om opplevelsen min med intervjuet i Vesterålen Avis.

Og herregud, så gøy det intervjuet var. Denne gangen var jeg mye bedre forberedt, siden intervjuet kom rett etter intervjuet med Smaalenenes Avis. Det gjorde hele opplevelsen enda bedre. Noen dager før intervjuet ble jeg ringt av Elisabeth. Da hadde jeg akkurat kommet meg hjem fra universitetet etter en lang dag med jobbing på eksamensoppgaven. Etter en stressende dag var det utrolig godt å få den telefonen. Jeg husker at jeg gikk rett på badet og danset i dusjen den kvelden.

Vi avtalte tidspunkt for intervjuet, og det passet perfekt. Fredagen kom fort, og jeg satt hjemme og ventet mens jeg jobbe med eksamensoppgaven. Selve intervjuet var veldig bra, og siden jeg allerede visste litt hva som kunne komme av spørsmål etter det første intervjuet, følte jeg meg mye tryggere.

Elisabeth var utrolig hyggelig og nysgjerrig på mine opplevelser i Stokmarknes, og på bloggen jeg skrev om Stokmarkness. Artikkelen som ble publisert i Vesteraalen Avis er virkelig gull, og jeg håper virkelig at du tar deg tid til å lese den. Alt jeg ønsket at folk skulle få vite, kom tydelig frem ♥ 

Det var faktisk veldig ut av det blå at en av naboene mine der jeg bodde på Hurtigrutens Hus. Han hadde kontoret sitt rett ved siden av rommet mitt viste seg å være både utrolig morsom. Han sendte meg melding da avisen kom ut, og herregud, jeg hadde aldri trodd at jeg skulle se mine egne ord både i papiravis og digitalt. Det føltes helt uvirkelig.

Det at kontoret hans lå rett ved rommet mitt, var egentlig bare morsomt. En gang gikk jeg ut av rommet mitt og ble skikkelig skremt av ham. Jeg prøvde senere å ta hevn, men fikk aldri sjansen. Likevel kunne jeg aldri tenkt meg å ha et annet rom enn det jeg hadde ♥

Og til deg som leser dette og er derfra, jeg må bare si at jeg er utrolig misunnelig på at du er omgitt av så vakker natur og så fine mennesker. Tilslutt vil jeg rette en stor takk til Elisabeth, journalisten i Vesterålen Avis. Uten henne hadde ikke mine ord om Stokmarknes fått muligheten til å bli spredd og delt med flere. Og en stor, oppriktig takk for at navnene til veilederne mine ble nevnt for de fortjener virkelig den rosen ♥

 

Det hadde virkelig betydd mye for meg om du ville lese, det er så spesielt for meg å se at mine ord nådde flere: https://www.buyandread.com/pub/Polaris%20Media-publisher_polarismedia/Vesteraalens%20Avis-vesteraalensavis/Vesteraalens%20Avis-vesteraalensavis/Vesteraalens%20Avis.htm 

Masse kjærlighet ♥


Jeg håper vi sees på mine sosiale medier

Facebook: Menita Sæthre
Instagram: 
menita_saethre
TikTok:
me9tas

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Bli kjent med meg!
Om meg - Min reise i Miss Norway 2026

Relatert

 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Meld deg på Miss Norway 2026

Vi har fortløpende uttak gjennom høsten og vinteren. Gitt at bilder og informasjon spurt om i skjemaet er på plass, blir du invitert til et gratis introduksjonskurs. Da vil du lære om konkurransen, og vil kunne vurdere om du skal delta videre. Det er lurt å følge med på årets vinnere og nye deltagere, for å få et innblikk i hva konkurransen går ut på. Vi gleder oss til å se din påmelding!

Trykk her for mer informasjon og påmelding

Beste hilsener fra Miss Norway

Logg inn

Meld deg på