Advarsel! Les på egen sikkerhet.. Neida, jeg har bare et par fakta som kan skille seg litt ut utenfra det normale. Men før vi starter så vil jeg bare nevne at jeg har mye til felles med de andre deltagerne, noe jeg syntes var veldig gøy å lese! Derfor tok det meg en liten tid å skrive om dette, jeg har strevet med å komme på ting som ikke andre har sagt helt enda. Men om jeg likevel ender opp med å ha noe av det samme så beklager jeg for det. Men nå har jeg sagt nok så da hopper vi i det;
En kan vel kalle meg te besatt. Jeg drikker om lag 4 kopper te hver dag. Nå når jeg skriver det så hørtes det ikke like ekstremt ut som jeg hadde tenkt.. I tillegg har jeg alt for mange bøker som jeg samler på & som bare står og støver bort i hyllene. Jeg er altfor glad i å kjøpe nye bøker, for så å lese de litt i starten og kjøpe nye.. Jeg har også et rituale jeg må gå gjennom før jeg legger meg, det går nemlig ut på at jeg alltid sjekker under sengen før jeg legger meg og sover. Ja, dere hørte rett. Jeg har sett på et par skrekkfilm i tiden min til å kunne ikke være paranoid.
Jeg har hatt utrolig mange hobbyer gjennom oppveksten. Siden jeg begynte på barneskolen så var jeg veldig glad i å skisse & tegne, da jeg var blitt litt eldre var jeg opptatt av dyr, spesielt hunder. Så jeg drev å lagde separate PowerPoint presentasjoner om hunderaser. Gjennom tenårene hadde jeg en stor plass for å lære meg alt om spiritualisme i hjertet, da jeg ble ungdom følte jeg behov for å uttrykke meg dypere gjennom ord, det startet med fortellinger og små noveller, til sangtekster og dikt. Jeg var også ganske flink på å lage nettsider og syntes det var noe gøy.
Meg som ung voksen ble oppslukt i å ta mer vare på meg selv, så hudpleie var noe jeg tok mer seriøst, selv om jeg startet med solkrem & hadde en hel morgen og kvelds rutine allerede som 14 åring. Grunnen var at jeg startet litt sent med sterke kvise kurer som en bare får på resept, så hvorfor startet jeg ikke med det tidligere?
Ja, jeg sitter og klør meg i hodet mens jeg skriver dette, for det skulle jeg ønske jeg da gjorde. Men å gå gjennom dette var tungt, å ta kvise piller gikk hardt utover min mentale helse, jeg fikk vonde bivirkninger og er enda ikke ferdig med å gå på kvise kur. Selv etter 3 år. Men jeg blir ferdig til sommeren med selve behandlingen så det er noe jeg så absolutt ser frem til! Etter det må jeg ta laser for å bli kvitt de ikke så pene akne arrene i ansiktet. Så om du har en kvise eller to, vær så snill å ikke plukk på de med neglene.
Ettersom jeg har hatt så mange hobbyer og interesser så kan jeg ikke glemme å nevne alle jobbene jeg potensielt skulle ha i hodet mitt. En måned kunne jeg være fast bestemt på å være dommer for rettssak, en annen var jeg oppslukt i det å kunne tegne animasjoner for filmer, så gjorde jeg vel også research for kravene på å bli astronaut. Jeg har alltid vært bil interessert, men det var også perioder jeg skulle på skole for å bli bilmekaniker eller billakkerer.. Som dere ser, listen er ganske lang. Men den slutter ikke der nei, jeg ønsket også å være forfatter, designer, sersjant, personlig trener, bakgrunns danser, fotograf, psykolog, veterinær…. Osv!
Kommentarer