fbpx

Frukt og grønnsaksblanding!

Screenshot_20230712_183400

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

For noen dager siden hadde kroppen min så lyst på frukt og grønnsaker. Jeg vet ikke hvorfor det var slik, men det var nesten som om kroppen bare sa ifra at det var det den hadde behov for, så da gikk jeg på butikken og ble litt kreativ. Det jeg endte opp med å kjøpe var mango, banan, mandarin og avokado. Og jeg syntes det ble en veldig fin og god blanding.

Det som er så bra når kroppen spiser slik mat er at du kan føle det i hele systemet hvor sunt det er. Kroppen føles lettere, kvikkere og at den har mer energi. Det er jo veldig mye sunt i frukt og grønnsaker.

Fotograf: Charlotte Marie Høivold

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

Bli med meg på Tall Ship Race!
Selvstendighet!
 

Kommentarer

Already Registered? Login Here
Ingen kommentarer
Påmelding for 2026 er avsluttet!

Vårt løpende uttak for 2026 er nå avsluttet og vi holder på å fullføre kursingen. Vi kommer tilbake med påmelding for 2027 når dette er klart. For å forberede deg til å delta neste år, les gjerne bloggene til årets deltakere, og kom på finalen i august. Semifinaleuttak blir gjort i mars og finaleuttak i april. Følg med!

Hilsen fra Teamet

Logg inn

Meld deg på